Recital

Recital Zbigniewa Zamachowskiego – aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie ze piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

 

http://zamachowski.com/gfx/upload/wrocław1.jpg

 

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta” , a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” - „Kobiety jak te kwiaty”.

 

 

 

 

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek. Czas trwania recitalu to około 80 minut.

 

Program pt. "Teatriada" czyli prowokacja kabaretowo-literacka z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego i Wojciecha Malajkata.

 

Na "Teatriadę" składają się między innymi piosenki w wykonaniu obu artystów, teksty poetyckie Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta i skecze kabaretowe. Jak w każdej prowokacji, tak i tu znajdą widzowie liczne historie z życia wzięte, oraz sporą dozę improwizacji.